2019

KALENDÁR

Tu nájdete zoznam našich plánovaných koncertov. V prípade záujmu nás, prosím, neváhajte kontaktovať:)

ZLATÉ KLASY

19.9.2018


Meno Priezvisko

Manažér / Spoločnosť

”Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.“

TRNAVA

20.9.2018


BRATISLAVA

21.9.2018


SENEC

25.9.2018


BRATISLAVA

26.9.2018


BRATISLAVA

27.9.2018


ŽILINA

28.9.2018


ČACHTICE

1.10.2018


POLTÁR

2.10.2018


BANSKÁ ŠTIAVNICA

3.10.2018


BERNOLÁKOVO

4.10.2018


SLOVENSKÝ GROB

4.10.2018


KOŠICE

8.10.2018


SNINA

9.10.2018


NITRA

16.10.2018


NITRA

18.10.2018


PRIEVIDZA

19.10.2018


NITRIANSKE RUDNO

23.10.2018


MALACKY

25.10.2018


DOLNÁ SÚČA

26.10.2018


BRATISLAVA

29.10.2018


ORAVSKÁ LESNÁ

5.11.2018


DOLNÝ KUBÍN

6.11.2018


ŠTÚROVO

8.11.2018


SPIŠSKÁ STARÁ VES

13.11.2018


KOŠICE

15.11.2018


MARTIN

16.11.2018


ZVOLEN

22.11.2018


PRAKOVCE

30.11.2018


ŠURANY

3.12.2018


NITRA

4.12.2018


KLUKNAVA

5.12.2018


TRENČÍN

6.12.2018


NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

7.12.2018


BANSKÁ ŠTIAVNICA

20.12.2018


BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

31.1.2019


SLIAČ

22.6.2018


BRATISLAVA

28.5.2018


BYTČA

21.5.2017


TREBIŠOV

14.5.2018


SPIŠSKÁ BELÁ

25.4.2018


STARÁ ĽUBOVŇA

24.4.2018


ŽIAR NAD HRONOM

11.4.2018


LEVOČA

6.4.2018


BELÁ

5.4.2018


LEDNICKÉ ROVNE

28.3.2018

TRNAVA - Kino Hviezda

14.3.2018


KOŠICE - Kino Úsmev

14.3.2018


BÁHOŇ

4.4.2018


TOPOĽČANY - MsKS

13.3.2018


KOŠICE - Kino Úsmev 

13.3.2018

KOŠICE - Kino Úsmev

15.3.2018


KRUPINA 

16.2.2018

POPRAD - Kino 

15.2.2018


STAŠKOV -  Kultúrny dom

6.2.2018



SVIT - Kultúrny Dom

1.2.2018


ŽILINA

15.1.2018


BELÁ - Priestory školy

22.12.2017


KOŠICE - Priestory školy

20.12.2017


SABINOV - Aula školy

19.12.2017


POPRAD - Kino Tatran

7.12.2017


SEČOVCE - Priestory školy

6.12.2017



KOŠICE - Priestory školy

1.12.2017


STARÁ ĽUBOVŇA 

5.12.2017

BRATISLAVA

28.11.2017


BRATISLAVA

22.11.2017


ŽILINA - Cinemax

20.11.2017


SENEC - MsKS

21.11.2017


ZVOLEN - Priestory školy

15.11.2017



MARTIN - Kinosála

16.11.2017


SVIT - Priestory školy

14.11.2017


KOŠICE

13.11.2017

LUČENEC - Kino Apollo

8.11.2017


NOVÉ m. n./ VÁHOM - MsKS

7.11.2017


BRATISLAVA

3.11.2017


NOVÁKY - Kultúrny Dom

2.11.2017


DOLNÝ KUBÍN - MsKS

27.10.2017


ZELENEČ

26.10.2017


BRATISLAVA

26.10.2017


NACINA n. VES - KD

17.10.2017


SEČOVCE - Priestory školy

17.10.2017



SNINA - Kino

16.10.2017




POV. BYSTRICA - Kino Mier

2.10.2017



ZLATÉ MORAVCE - Aula školy

13.10.2017


HANDLOVÁ - Kinosála SOŠ

5.9.2017




BRATISLAVA - Turnianska 10

8.9.2017


BRATISLAVA - KD Dúbravka

12.9.2017


BERNOLÁKOVO - KD

19.9.2017


FIĽAKOVO - MsKS

20.9.2017


TRENČÍN - Kino Hviezda

25.9.2017



BRATISLAVA - Stredisko Kultúry

26.9.2017



BREZNO - Kultúrny dom

9.5.2017


HANDLOVÁ - Priestory školy

11.5.2017


TRNAVA - Kino Lomonosova 6

19.5.2017


TLMAČE - Priestory školy

22.5.2017


NOVÉ ZÁMKY - Kino Mier

23.5.2017

NITRA - SPU Sála

24.5.2017



NITRA - SPU Sála

25.5.2017


PIEŠŤANY 

31.5.2017


PRIEVIDZA - Dom Kultúry

01.6.2017


NITRA - KC Zobor

16.6.2017


TVRDOŠÍN - MsKS

27.6.2017


HUMENNÉ - MsKS

28.6.2017


LEVICE - Kino

29.6.2017